Home

duhovit Veličanstven bacač džudo klub odgovornost Po Odmah

Judo klub Kaštela s brojnim osvojenim medaljama na domaćem natjecanju, ali  i treningom u Linzu s vršnjacima - Portal grada Kaštela
Judo klub Kaštela s brojnim osvojenim medaljama na domaćem natjecanju, ali i treningom u Linzu s vršnjacima - Portal grada Kaštela

Judo klub Ippon upisuje nove članove

7 medalja za Judo klub Dubrovnik | Dubrovnik INsider

Policijska akademija „Prvi hrvatski redarstvenik“ - ​Judo klub "Policijska  akademija" upisuje nove članove
Policijska akademija „Prvi hrvatski redarstvenik“ - ​Judo klub "Policijska akademija" upisuje nove članove

JUDO KLUB KVARNER - Judo u Rijeci

Judo klub Dugave | Zagreb

Na Otvorenom prvenstvu Dubrovačko neretvanske županije Judo klub Župa  dubrovačka osvojio 11 medalja
Na Otvorenom prvenstvu Dubrovačko neretvanske županije Judo klub Župa dubrovačka osvojio 11 medalja

Dva zlata u Splitu za Džudo klub "Kotor" | Radio DUX

Judo klub Rijeka | Rijeka

Nove medalje na prvenstvu Hrvatske za Judo klub Pinky | VG danas

Polaganje pojaseva Judo klub Dubrovnik 1966 | Dubrovnik INsider

Judo klub Zrinski Čakovec upisuje nove članove — eMedjimurje.hr

Judo klub Vinkovci osvojio osam medalja na međunarodnom Judo turniru u  Samoboru | Novosti.hr
Judo klub Vinkovci osvojio osam medalja na međunarodnom Judo turniru u Samoboru | Novosti.hr

Judo klub METO Labin u sveukupnom poretku drugi na Prvenstvu Istre

KUP MARJANA Judo klub Zadar osvojio 18 medalja od čega pet zlatnih -  Sport023
KUP MARJANA Judo klub Zadar osvojio 18 medalja od čega pet zlatnih - Sport023

Judo klub Pinky pokreće radionice juda za djecu od 2 do 3,5 godine koja će  vježbati s roditeljima - Gorica.info: Najnovije vijesti, analize i  informacije
Judo klub Pinky pokreće radionice juda za djecu od 2 do 3,5 godine koja će vježbati s roditeljima - Gorica.info: Najnovije vijesti, analize i informacije

Judo klub Pinky na 36. Međunarodnom kupu Labinska Republika - Večernji.hr

Judo Klub Kotor | Facebook

Judo klub Dalmacijacement osvojio 3. mjesto na međunarodnom natjecanju -  DALMACIJA DANAS
Judo klub Dalmacijacement osvojio 3. mjesto na međunarodnom natjecanju - DALMACIJA DANAS

JUDO KLUB KAŠTELA 12. klupsko prvenstvo u sumo borbama za mališane - Portal  grada Kaštela
JUDO KLUB KAŠTELA 12. klupsko prvenstvo u sumo borbama za mališane - Portal grada Kaštela