Home

Iznad glave i ramena Vojska Lada dinamo golovi kodirati Brig srijeda

DINAMO HIGHLIGHTS | HNK Šibenik 1:2 GNK Dinamo | Sažetak utakmice + golovi  Ivanušeca i Petkovića - YouTube
DINAMO HIGHLIGHTS | HNK Šibenik 1:2 GNK Dinamo | Sažetak utakmice + golovi Ivanušeca i Petkovića - YouTube

Bišćan: "Igrali smo kako Dinamo treba igrati, golovi će doći. A Petković  mora biti sebičniji u šesnaestercu!"
Bišćan: "Igrali smo kako Dinamo treba igrati, golovi će doći. A Petković mora biti sebičniji u šesnaestercu!"

VIDEO Dinamo - Osijek, golovi Oršić, Beljo, Petković, Perić | 24sata

Golovi u "sivoj zoni" koštali Dinamo poraza, Oršić zabio i Milanu | 01Portal

Ristovski pogodio za pobjedu Dinama, Špikiću i Petkoviću poništeni golovi |  01Portal
Ristovski pogodio za pobjedu Dinama, Špikiću i Petkoviću poništeni golovi | 01Portal

Golovi u nadoknadi za podjelu bodova | Dinamo Zagreb

VIDEO] Pogledajte sjajne golove Dinama iz prvog poluvremena; Drmić je  'načeo' Bugare, a Oršić ih je onda počastio s još dva gola - tportal
VIDEO] Pogledajte sjajne golove Dinama iz prvog poluvremena; Drmić je 'načeo' Bugare, a Oršić ih je onda počastio s još dva gola - tportal

VIDEO Majstorija Oršića i naklon Drmića, pogledajte golove Dinama protiv  Ludogoreca - Večernji.hr
VIDEO Majstorija Oršića i naklon Drmića, pogledajte golove Dinama protiv Ludogoreca - Večernji.hr

Pogledajte kako je Dinamo kiksao protiv Makedonaca, ovakvi golovi se ne  smiju primati - Sportnet
Pogledajte kako je Dinamo kiksao protiv Makedonaca, ovakvi golovi se ne smiju primati - Sportnet

Dinamo-Tottenham - golovi - Monitor.hr

Slobodna Dalmacija - Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu, svi golovi  pali su u drugom poluvremenu
Slobodna Dalmacija - Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu, svi golovi pali su u drugom poluvremenu

Plavi su borbeni do kraja: Golovi u nadoknadi nisu plod slučajnosti -  Večernji.hr
Plavi su borbeni do kraja: Golovi u nadoknadi nisu plod slučajnosti - Večernji.hr

Sportske novosti - Tjedan uoči derbija Osijek i Dinamo imali vatrenu  uvertiru! Golovi padali u nadoknadama, tresla se greda
Sportske novosti - Tjedan uoči derbija Osijek i Dinamo imali vatrenu uvertiru! Golovi padali u nadoknadama, tresla se greda

Nastavlja se 22. kolo SuperSport HNL-a! Dinamo traži nove bodove na teškom  gostovanju u Varaždinu - tportal
Nastavlja se 22. kolo SuperSport HNL-a! Dinamo traži nove bodove na teškom gostovanju u Varaždinu - tportal

Pogledajte golove Drmića i Bočkaja koji su odveli Dinamo u Ligu prvaka -  Index.hr
Pogledajte golove Drmića i Bočkaja koji su odveli Dinamo u Ligu prvaka - Index.hr

VIDEO Varaždin - Dinamo: Golovi sa susreta u 4. kolu HNL-a | 24sata

Sportske novosti - Hajduk odavno nije bio ovako uvjerljiv, a Dinamo  nadmoćan! Kad Livaja igra, golovi dolaze sami od sebe
Sportske novosti - Hajduk odavno nije bio ovako uvjerljiv, a Dinamo nadmoćan! Kad Livaja igra, golovi dolaze sami od sebe

RIJEKA - DINAMO 1:5 KRAJ! Dinamo petardom na Rujevici proslavio još jedan  naslov prvaka, svi golovi djelo sadašnjih i bivših igrača Rijeke! - Novi  list
RIJEKA - DINAMO 1:5 KRAJ! Dinamo petardom na Rujevici proslavio još jedan naslov prvaka, svi golovi djelo sadašnjih i bivših igrača Rijeke! - Novi list

VIDEO Dinamo iščupao pobjedu protiv Gorice: Oršić u 89. minuti opalio  volej, Stojanovski skrenuo u mrežu
VIDEO Dinamo iščupao pobjedu protiv Gorice: Oršić u 89. minuti opalio volej, Stojanovski skrenuo u mrežu

HNL Dinamo - Istra: Video golova s utakmice | 24sata

Dinamo uvjerljivim izdanjem te golovima Šutala i Oršića stigao do slavlja  nad Rijekom na Maksimiru – NACIONAL.HR
Dinamo uvjerljivim izdanjem te golovima Šutala i Oršića stigao do slavlja nad Rijekom na Maksimiru – NACIONAL.HR

Svoje posljednje golove za Dinamo već je zabio? Modrog Azera žele Turci

Golovi Hajrovića, Soudanija i Ćorića za finale Kupa! | Dinamo Zagreb

VIDEO/FOTO] Dinamo remijem na Poljudu napravio novi korak prema obrani  titule prvaka u HT Prvoj ligi; golovi u derbiju padali nakon pogrešaka -  tportal
VIDEO/FOTO] Dinamo remijem na Poljudu napravio novi korak prema obrani titule prvaka u HT Prvoj ligi; golovi u derbiju padali nakon pogrešaka - tportal