Home

grožđe Otrov srozati se golovi dinamo osijek solo obožavanje hitna pomoć

Sportske novosti - VIDEO: Dinamo Bjelici za rođendan uvalio 5 golova, Perić  i Bočkaj dvaput na isti način prevarili Osijek!
Sportske novosti - VIDEO: Dinamo Bjelici za rođendan uvalio 5 golova, Perić i Bočkaj dvaput na isti način prevarili Osijek!

HNL, VIDEO Dinamo - Osijek: Golovi s utakmice | 24sata

Bivši trener plavih: Dinamo se vratio na tvorničke postavke i zato je  najbolji u Hrvatskoj! - Večernji.hr
Bivši trener plavih: Dinamo se vratio na tvorničke postavke i zato je najbolji u Hrvatskoj! - Večernji.hr

Pravi kaos: Samo Dinamo, Hajduk i Osijek imaju pozitivnu gol-razliku na  polusezoni - Večernji.hr
Pravi kaos: Samo Dinamo, Hajduk i Osijek imaju pozitivnu gol-razliku na polusezoni - Večernji.hr

VIDEO] Dinamo pregazio Osijek u derbiju; 'modri' zabili četiri gola u  utakmici s čak tri penala i brojnim drugim uzbuđenjima - tportal
VIDEO] Dinamo pregazio Osijek u derbiju; 'modri' zabili četiri gola u utakmici s čak tri penala i brojnim drugim uzbuđenjima - tportal

Smiješni golovi prate Dinamo, treba izvući pouke!' - tportal

Velika utrka za prvaka HT Prve lige! Dinamo nakon pobjede Hajduka traži sva  tri boda na Maksimiru - tportal
Velika utrka za prvaka HT Prve lige! Dinamo nakon pobjede Hajduka traži sva tri boda na Maksimiru - tportal

VIDEO Dinamo - Osijek, Boysi i navijanje na kraju utakmice | 24sata

HNL Osijek - Dinamo: Golovi s utakmice | 24sata

VIDEO/FOTO] Dinamo srušio Osijek i sve je bliže obrani naslova u HT Prvoj  ligi; gosti još u prvom poluvremenu ostali s deset igrača - tportal
VIDEO/FOTO] Dinamo srušio Osijek i sve je bliže obrani naslova u HT Prvoj ligi; gosti još u prvom poluvremenu ostali s deset igrača - tportal

DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 5:2 NK Osijek | Golovi Oršića, Petkovića,  Perića i autogol Jurčevića - YouTube
DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 5:2 NK Osijek | Golovi Oršića, Petkovića, Perića i autogol Jurčevića - YouTube

Dinamo Bjelici za rođendan uvalio 5 golova, Perić i Bočkaj dvaput na isti  način prevarili Osijek! - Sportske novosti - VIDEO
Dinamo Bjelici za rođendan uvalio 5 golova, Perić i Bočkaj dvaput na isti način prevarili Osijek! - Sportske novosti - VIDEO

Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu, svi golovi pali su u drugom  poluvremenu - Slobodna Dalmacija
Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu, svi golovi pali su u drugom poluvremenu - Slobodna Dalmacija

HT PRVA LIGA, GOLOVI: Dinamo - Osijek 1:1 / 20.11.2021. - YouTube

VIDEO Moćni Osijek srušio Dinamo i popeo se na prvo mjesto HNL-a na 75.  rođendan
VIDEO Moćni Osijek srušio Dinamo i popeo se na prvo mjesto HNL-a na 75. rođendan

Tjedan uoči derbija Osijek i Dinamo imali vatrenu uvertiru! Golovi padali u  nadoknadama, tresla se greda - Sportske novosti
Tjedan uoči derbija Osijek i Dinamo imali vatrenu uvertiru! Golovi padali u nadoknadama, tresla se greda - Sportske novosti

Zadnja utakmica 24. kola SuperSport HNL-a! Osijek s novim trenerom traži  iznenađenje na Maksimiru - tportal
Zadnja utakmica 24. kola SuperSport HNL-a! Osijek s novim trenerom traži iznenađenje na Maksimiru - tportal