Nazor - Judo kamp i Kazou u Crikvenici,Aroeven, Donell i Point Camp u  Savudriji, Judo klub Jaska, TKD Medvedgrad, KK Cedevita, TKD Kondor i  Plesni kamp u Velom Lošinju,Djeca Grada Vukovara u
Nazor - Judo kamp i Kazou u Crikvenici,Aroeven, Donell i Point Camp u Savudriji, Judo klub Jaska, TKD Medvedgrad, KK Cedevita, TKD Kondor i Plesni kamp u Velom Lošinju,Djeca Grada Vukovara u

Naslovnica - Akademski judo klub “Mladost” Zagreb

Kondor Open 2022 - Medvjedi 1. Ekipno! - Taekwondo Medvedgrad

Vijesti iz kluba Archives - Page 4 of 5 - Judo klub Rijeka

Prvenstvo Zagrebačke županije 2019. | Judo klub Profectus Samobor

FOTO/VIDEO Članovima mostarske Borse 20 medalja sa tri međunarodna judo  turnira | Hercegovina.Info
FOTO/VIDEO Članovima mostarske Borse 20 medalja sa tri međunarodna judo turnira | Hercegovina.Info

Uspješan vikend osječkih boraca — SIB.hr

Tečajevi 📌 u Travno - brojevi telefona, adrese, recenzije - Zagreb -  Nicelocal.com.hr
Tečajevi 📌 u Travno - brojevi telefona, adrese, recenzije - Zagreb - Nicelocal.com.hr

Zagrebačka judo škola

ŠSSGZ
ŠSSGZ

Novosti i obavijesti - Taekwondo Medvedgrad

Judo klub Medvedgrad Zagreb

Održano juniorsko prvenstvo Hrvatske u judu na kojem je nastupio Judo klub  "Istarski borac" - Pulska Svakodnevnica
Održano juniorsko prvenstvo Hrvatske u judu na kojem je nastupio Judo klub "Istarski borac" - Pulska Svakodnevnica

Judo klub Medvedgrad Zagreb - Jučer su naši judaši branili boje kluba na  Black belt Openu. Osvojili su 7 medalja, a Ella je proglašena najboljom  natjecateljicom u uzrastu do 14 godina 💪🥇🥇🥈🥈🥉🥉🥉 | Facebook
Judo klub Medvedgrad Zagreb - Jučer su naši judaši branili boje kluba na Black belt Openu. Osvojili su 7 medalja, a Ella je proglašena najboljom natjecateljicom u uzrastu do 14 godina 💪🥇🥇🥈🥈🥉🥉🥉 | Facebook

JUDO KLUB ZRINSKI Petar Balunović osvojio dva zlata i proglašen najboljim  natjecateljem turnira — eMedjimurje.hr
JUDO KLUB ZRINSKI Petar Balunović osvojio dva zlata i proglašen najboljim natjecateljem turnira — eMedjimurje.hr

176. emisija Školska liga Taekwondo klub Medvedgrad - YouTube

Judo klub Zadar uspješan na turniru u Splitu: ubrali su tri zlatne medalje!  — eZadar.hr
Judo klub Zadar uspješan na turniru u Splitu: ubrali su tri zlatne medalje! — eZadar.hr

1.Hrvatska judo liga-seniorke

Judo kup Željko Higl 2018.” okupio brojne natjecatelje iz Hrvatske i drugih  zemalja | Novosti.hr
Judo kup Željko Higl 2018.” okupio brojne natjecatelje iz Hrvatske i drugih zemalja | Novosti.hr