Karate klub Finida pobjednik Županijske lige u katama | ISTRASPORT

Odličan nastup Finidinih karataša u Rijeci | ISTRASPORT

Grad Poreč - POREČ: Prijem za nagrađivani Karate klub Finida

Hrvatski Karate Savez

Karate klub Finida u Karlovcu osvojio dvije brončane medalje

Na jakom međunarodnom karate turniru porečka Finida osvojila sedam medalja  RAMAJA, JURCAN I PALIAGA OSVOJILE ZLATO
Na jakom međunarodnom karate turniru porečka Finida osvojila sedam medalja RAMAJA, JURCAN I PALIAGA OSVOJILE ZLATO

Karate klub ''Finida'' iz Poreča održao polaganje za učenička karate zvanja  | Regional Express - online magazin
Karate klub ''Finida'' iz Poreča održao polaganje za učenička karate zvanja | Regional Express - online magazin

Karate klub Finida је додао/ла нову... - Karate klub Finida

Nastupilo oko 400 natjecatelja, cicibana pa do seniora i veterana, karate  klub Finida najuspješniji - Glas Istre
Nastupilo oko 400 natjecatelja, cicibana pa do seniora i veterana, karate klub Finida najuspješniji - Glas Istre

Sporstke vijesti iz Poreča

Poreč: Karate klub Finida županijski prvak u katama • Istra Terra Magica

U subotu održano polaganje za učenička karate zvanja (kyu) u Karate klubu  Finida - Poreština.info - novosti iz Poreča i okolice, Vrsara, Funtane,  Višnjana, Lovreča, Kaštelira, Tara
U subotu održano polaganje za učenička karate zvanja (kyu) u Karate klubu Finida - Poreština.info - novosti iz Poreča i okolice, Vrsara, Funtane, Višnjana, Lovreča, Kaštelira, Tara

Treće mjesto za Karate Klub Finida na županijskoj ligi | ISTRASPORT

Karate klub Finida je županijski prvak u katama; osvojili 39 medalja |  Parentium.com
Karate klub Finida je županijski prvak u katama; osvojili 39 medalja | Parentium.com