Na 20. Croatia Openu u Rijeci okupljaju se karatisti iz 20 zemalja -  MojaRijeka
Na 20. Croatia Openu u Rijeci okupljaju se karatisti iz 20 zemalja - MojaRijeka

Luka Božac brončani na 25-om Međunarodnom karate turniru Rijeka Cup 2017.

Karate klub Ri Croatia | Rijeka

Natjecatelji Championa i Tigra najuspješniji na 14. Krk kupu u karateu,  osvojili po osam zlata – CroRing
Natjecatelji Championa i Tigra najuspješniji na 14. Krk kupu u karateu, osvojili po osam zlata – CroRing

2017/2018 ŽUPANIJSKA LIGA - Karate klub Lošinj

Rukavina i Volarić brončani u Samoboru

Karate Klub Viktorija - recenzije, fotografije, broj telefona i adresa -  Tečajevi u Rijeka - Nicelocal.com.hr
Karate Klub Viktorija - recenzije, fotografije, broj telefona i adresa - Tečajevi u Rijeka - Nicelocal.com.hr

Nema zime" za hrvatski karate - Sportokracija

U novoj dvorani Sušak od danas trenira 667 članova riječkih klubova  borilačkih sportova – Grad Rijeka
U novoj dvorani Sušak od danas trenira 667 članova riječkih klubova borilačkih sportova – Grad Rijeka

Šibenski - Juniorke Šibenika srebrne

KARATE U Atonu 383 sudionika na 12. CRO CUPU — eMedjimurje.hr

Ines Grdenić, Ema Jukić i Nikola Huzjak zlatni na Međimurje Openu: Karate  klub Velika Gorica ukupno osvojio 11 medalja! | VG danas
Ines Grdenić, Ema Jukić i Nikola Huzjak zlatni na Međimurje Openu: Karate klub Velika Gorica ukupno osvojio 11 medalja! | VG danas

Otvorena nova dvorana za borilačke sportove u Rijeci – Fiuman.hr

Škola karatea Šušak Rijeka | KARATE KLUB RI CROATIA

OTVORENA DVORANA SUŠAK Gotovo 700 članova riječkih klubova borilačkih  sportova dobilo vježbalište | Riportal
OTVORENA DVORANA SUŠAK Gotovo 700 članova riječkih klubova borilačkih sportova dobilo vježbalište | Riportal

1900 natjecatelja stiže na 18. međunarodni karate turnir Croatia Open u  Rijeci – Fiuman.hr
1900 natjecatelja stiže na 18. međunarodni karate turnir Croatia Open u Rijeci – Fiuman.hr

Karate klub Finida međužupanijski prvak u katama i ukupni viceprvak -  Poreština.info - novosti iz Poreča i okolice, Vrsara, Funtane, Višnjana,  Lovreča, Kaštelira, Tara
Karate klub Finida međužupanijski prvak u katama i ukupni viceprvak - Poreština.info - novosti iz Poreča i okolice, Vrsara, Funtane, Višnjana, Lovreča, Kaštelira, Tara

Foto đir: Otvorena Dvorana za borilačke sportove Sušak - MojaRijeka

9. Zagreb karate kup: Dva srebra i bronca za Karate klub Ivanec