Home

lukav projektor pad karate klub virovitica vlast Produktivnost oglašavati

Osječki karate klubovi sudjelovali na 17. karate festu "Virovitica open"

Karate klub Virovitica u Nedelišću osvojio prva seniorsku ekipnu broncu -  Virovitičko-podravska županija
Karate klub Virovitica u Nedelišću osvojio prva seniorsku ekipnu broncu - Virovitičko-podravska županija

Koprivnički karatisti uspješni u Virovitici

U povodu Rokova, Karate klub Virovitica organizirao prezentaciju svojih  vještina - Turistička zajednica grada Virovitice
U povodu Rokova, Karate klub Virovitica organizirao prezentaciju svojih vještina - Turistička zajednica grada Virovitice

Karate klub Đurđevac odličan na 13. karate festu Virovitica – Grad Đurđevac

Hrvatska zajednica županija

PRVENSTVO HRVATSKE U BORBAMA Karate klub Virovitica osvojio broncu -  Sportska zajednica Virovitičko-podravske županije
PRVENSTVO HRVATSKE U BORBAMA Karate klub Virovitica osvojio broncu - Sportska zajednica Virovitičko-podravske županije

Sadržaj s oznakom: karate klub ivanec - Varaždinske Vijesti

Karate klub Virovitica na turniru u Čakovcu osvojio 8 medalja -  Virovitičko-podravska županija
Karate klub Virovitica na turniru u Čakovcu osvojio 8 medalja - Virovitičko-podravska županija

U subotu, 2.ožujka u Virovitici je... - Karate Klub Grobničan | Facebook

14 karate fest Virovitica open - Katia Šegavčić Kata Bassai Dai - YouTube

Karate klub Virovitica najuspješniji na Županijskom prvenstvu - Rokovo 2022.

Karate klub Virovitica: Sara Malčec i Matija Relić prvaci su Hrvatske u  katama | Grad Virovitica
Karate klub Virovitica: Sara Malčec i Matija Relić prvaci su Hrvatske u katama | Grad Virovitica

Iznimno uspješan vikend u Virovitici! - OsijekNews.hr - vijesti i događanja  u Osijeku
Iznimno uspješan vikend u Virovitici! - OsijekNews.hr - vijesti i događanja u Osijeku

Karate klub Virovitica osvojio 14 medalja na Darfestu u Daruvaru -  Virovitičko-podravska županija
Karate klub Virovitica osvojio 14 medalja na Darfestu u Daruvaru - Virovitičko-podravska županija

Karate klubu Virovitica srebrna i tri brončane medalje za kraj uspješne  2022. godine - www.icv.hr
Karate klubu Virovitica srebrna i tri brončane medalje za kraj uspješne 2022. godine - www.icv.hr

Održan međunarodni karate turnir ''Virovitica Open'' | Regional Express -  online magazin
Održan međunarodni karate turnir ''Virovitica Open'' | Regional Express - online magazin

GT » Karate klub Velika Gorica osvojio 13 medalja u Virovitici

Karate klub Virovitica osvojio drugo mjesto, Podravski sokol 42., Pitomača  71. - www.icv.hr
Karate klub Virovitica osvojio drugo mjesto, Podravski sokol 42., Pitomača 71. - www.icv.hr

Karate klub Finida

Plava televizija - KARATE KLUB VIROVITICA | Facebook | By Plava televizija  | Vodimo vas na trening virovitičkih karatista. Želja, trud i napor na  treninzima rezultiraju iznimnim uspjesima na brojnim natjecanjima.
Plava televizija - KARATE KLUB VIROVITICA | Facebook | By Plava televizija | Vodimo vas na trening virovitičkih karatista. Želja, trud i napor na treninzima rezultiraju iznimnim uspjesima na brojnim natjecanjima.