dijelovi za el. pikado, žetonjera, display, napajanje,

PyroCMS › Vijesti

Pikado klub Romano | Rijeka

pikado | Penzići Rijeka

Kad je brat vidio kako bacam strelice, poveo me na turnir i eto...' -  Večernji.hr
Kad je brat vidio kako bacam strelice, poveo me na turnir i eto...' - Večernji.hr

Riječki pikado tim Nevera prvaci Hrvatske - MojaRijeka

Pikado klub "BATALA" - recenzije, fotografije, broj telefona i adresa -  Zabava u Dubrovnik - Nicelocal.com.hr
Pikado klub "BATALA" - recenzije, fotografije, broj telefona i adresa - Zabava u Dubrovnik - Nicelocal.com.hr

PIKADO: U Solinu od 24. do 26. srpnja 2020. održan 2.Ggrand slam of darts |  Solin Live
PIKADO: U Solinu od 24. do 26. srpnja 2020. održan 2.Ggrand slam of darts | Solin Live

Pikado ROST ŠPORT

Pikado - Društvo multiple skleroze PGŽ

Održan otvoreni pikado turnir – Trend.com.hr

PIKADO HARROWS ELECTRO 3 ROST ŠPORT

Pucao u aparat za pikado - Tunera.info

Pikado Savez PGŽ- a | Rijeka

Svjetsko prvenstvo u pikadu: Boris Krčmar kreće protiv Rona Meulenkampa |  24sata
Svjetsko prvenstvo u pikadu: Boris Krčmar kreće protiv Rona Meulenkampa | 24sata

PIKADO: OSVOJILI 1. MJESTO U VARAŽDINU NOVOSTI | Udruga slijepih Karlovačke  županije
PIKADO: OSVOJILI 1. MJESTO U VARAŽDINU NOVOSTI | Udruga slijepih Karlovačke županije

Ivan Močić županijski prvak u klasičnom pikadu. U finalu pobijedio  Tomislava Koštana
Ivan Močić županijski prvak u klasičnom pikadu. U finalu pobijedio Tomislava Koštana